logo

Naše nabídka

Příprava projektu výstavby reprezentativního obytného domu BELLA VISTA se 14 bytovými jednotkami a 32 garážovými stáními v Karlových Varech v lokalitě Na Vyhlídce, termín předpokládané realizace do konce roku 2013.
( více informací » )

 • Projekt "malá Anna"
  Zahájen prodej stavebních parcel pro individuelní výstavbu v krásné a klidné přírodní lokalitě Malá Anna v Novém Sedle u Lokte. Parcely,jejichž výměra je stanovena od cca 500m2 do cca 1200m2 jsou situovány do klidové přírodní zóny u rybníka a lesa. Kompletní zasíťování vč. vybudování příjezdových komunikací a dětského hřiště proběhne v první polovině roku 2012. Vynikající dostupnost k lékaři, škole, mateřské školce, nákupnímu centru. Lokalita je vdálena pouhých 10 km od centra krajského města Karlovy Vary, příjezd po nově dokončené rychlostní silnici Německo - Cheb - K.Vary.( více informací » )
  AKCE: PRVNÍCH 15 PLATÍCÍCH ZÁJEMCŮ OBDRŽÍ SLEVU Z NABÍDKOVÉ CENY!
 • Ve spolupráci se společností BAUSTAV s.r.o. příprava výstavby reprezentativního obytného domu FOREST HILL s 27 bytovými jednotkami a 40 garážovými stáními v Karlových Varech v lokalitě Na Vyhlídce. ( více informací » )
 • Příprava projektu zástavby rodinnými domy na vlastních pozemcích v lokalitě Karlovy Vary – Zlatý kopeček, předpokládaný celkový objem finančních toků 210 mil. Kč.( více informací » )
 • Prodej reprezentativní vily nad lázeňskou zónou Karlových Varů.
 • Čtyřpatrový secesní obytný dům s garáží v centru Karlových Var v ulici Na Vyhlídce přímo nad kolonádou poskytuje výhled na celé lázeňské území, do lázeňského centra cca 5 min. pěší chůzí. Po rekonstrukci. 6 prázdných bytů vhodných k okamžitému nastěhování o celkové obytné ploše cca 500m2. Napojen na kompletní inž. sítě, vytápění plynem. Výtahová garáž, stání pro 12 automobilů.
 • Prodej řadových rodinných domů v Karlových Varech Tašovicích.  Poslední 4 domy v prodeji!
 • Dokončena výstavba 33 patrových řadových rodinných domů v Karlových Varech Tašovicích (5 min od centra města). Dispozice: 5+kk,terasa, parkovací stání. Celková užitná plocha 150 m2. Domy jsou prodávány "na klíč" včetně pozemku (zahrady). Výborná poloha: škola i mateřská školka, nákupní centrum v dosahu, 50m od autobusové zastávky MHD.
  info na www.radovky-tasovice.cz
 • Prodej hotelu v Karlových Varech.
  Hotel se nacháí v městské části Doubí, cca 5 km od lázeňského centra v blízkosti lázeňských lesů.
  Kapacita 46 lůžek s možností přistýlek. Pokoje jsou vybavené vlastním soc. zařízením. Kuchyně, restaurace, snídaňový salónek (50-70 míst), zahradní restaurace. 
  - objemné parkoviště vhodné i pro autobusy.
  - ohřev a vytápění plynem. 
  - objekt je napojen na veškeré inž. sítě.
 • Prodej pozemku pro průmyslové účely.
  Prodej atraktivního průmyslového pozemku v Karlových Varech. Parcela o výměře 14.601m2 se nachází v obchodně-průmyslové zóně města v části Dvory v ulici Chebská (bývalá výpadovka na Cheb), poblíž silničního obchvatu. V územním plánu je vedena jako území drobné výroby a služeb. Velmi vhodná k zástavbě obchodním domem, autosalonem či výrobním areálem. Pozemek je kompletně zasíťovaný.
  Na pozemku se nachází stavba - administrativní budova.
 • Reprezentativní prostory v centru Karlových Varů
  Pronájem kancelářských (nebo prostor pro lékařské ordinace) prostor v 1.patře administrativně obchodního domu. Budova po náročné vnitřní i venkovní rekonstrukci (výtah) stojí v obchodně -správním centru krajského města poblíž státních, bankovních a finančních institucí. Prostor o celkové výměře 122 m2 zabírá celé podlaží čítá 10 místností od 14,25m2 do 23,85m2, 2 balkony, dále kuchyňka a WC. Možnost parkování před domem.
 • Prodej vily se zahradou v Dalovicích u Karlových Varů.
  Třípodlažní vila po kompletní rekonstrukci, která se nachází v klidné části obce Dalovice (ul. Pod Strání 1) disponuje 3 byty (1+kk 77m2), 3+kk (106m2) a 3+kk (106m2). Dům je celý podsklepený. K domu náleží zahrada s posezením.
  Cenu vám rádi sdělíme v naší RK.